Arkų salė

,,Arkų salė” – pati elegantiškiausia pokylių salė. Ji išsiskiria savo kamerine erdve ir jaukia aplinka. Vaizdai iš salės į supantį kraštovaizdį įrėminti didžiulėmis arkomis, kurios ir suteikė šiai salei pavadinimą.

Salė išsiskiria savo puošniomis kesoninėmis lubomis ir unikaliu centriniu sietynu. Mediniai sienų paneliai, šviestuvais papuošti piliastrai ir tapyba dekoruoti frizai kartu su išskirtine XIX a. tapybos darbų kolekcija sukuria privačios prabangos atmosferą. Šią salę ypač pamėgo ekskliuzyvinių pobūvių megėjai. ,,Arkų salė'' gali priimti iki 200 svečių.

Arku vid 1

 

arku sale,,Sprendimas kelti vestuves ,,Belmonte” buvo staigmena net mums patiems - ilgai ieškojome jaukaus ir erdvaus restorano senamiestyje ir miesto apylinkėse. Kai draugė pasiūlė ,,Belmontą” - ir aš ir vyras sureagavome gana skeptiškai, nes visko buvome girdėję...
Kerintis gamtos ir visos aplinkos grožis bei vakaro ramybė užbūrė. Mus priėmė maloniai, aprodė kelias mums dydžiu tinkančias sales. ,,Arkų salė mus tiesiog pavergė...Tie langai, tviskantis sietynas, paveikslai, šventiška ir iškilminga dvasia...apsisprendėm ir nesigailėjom: maistas buvo puikus, aptarnavo profesionaliai, o aplinka tiesiog ypatingai įspūdinga.
Ačiū ,,Belmontui” - šventė išties pavyko”

 

Užklausa