Didžioji salė

Pati didžiausia pramogų ir poilsio centro „Belmontas“ salė įkurdinta dominuojančiame ansamblio pastate, stovinčiame ant šlaito terasos, tad iš jo atsiveria puikūs vaizdai.

Didzioji 11
Puošnūs lauko laiptai, nedidelis parteris su fontanu ir didžiulė pusapskritimio terasa pabrėžia pastato ir Didžiosios salės išskirtinumą. Vidinė salės erdvė pribloškia savo didybe – kvapą gniaužia unikali medinių santvarų stogo konstrukcija ir antikvariniais meno kūriniais puoštos salės sienos. Iš visos kolekcijos išsiskiria įspūdingo dydžio senovinis gobelenas, formuojantis viso interjero kompoziciją.
Kitas akcentas – didelis bei erdvus salės balkonas.
Puošnus, klasikinio stiliaus salės interjeras alsuoja prabanga bei kokybe.

Inner photo 800x450 0000 SGF 9602ss2

Ši sale, kurios dydis – 970 m2, gali priimti iki 500 svečių. 

Furšeto metu iki 1000 svečių.

Didzioji 2

Didzioji 7

“Tėvų auksines vestuves labai norėjome atšvęsti prabangiai, juk jų genealoginiame medyje šaknys siekia kunigaikščius. Nors per karą viskas sudegė, išliko kelios nuotraukos, kurios ir pagelbėjo fantazuojant kas būtų, jeigu niekas nebūtų prarasta…Įsimintiniausias epizodas - močiutės nuostabą pakeitusi ori jos laikysena toje puošnioje aplinkoje: lyg natūraliai grįžus į prabangią eleganciją menančią jaunystę. Ačiū “Belmonto” Didžiajai pokylių salei už galimybę įgyvendinti mūsų šventės planą. Svečiai gėrėjosi nuostabia gamta įspūdingoje lauko terasoje, žavėjosi senoviniu rankų darbo gobelenu, o paveikslų grožis, skulptūrų gausa ir visa solidžios prabangos ir jaukumo dvasia gniaužė kvapą. Tėveliai juokėsi ir graudinosi... Visko, ką patyrėme tą vakarą, neaprašysime, tačiau darkart širdingai dėkojame už ypatingą šventę ypatingoje vietoje visam ,,Belmonto” kolektyvui.”

Didzioji 6

Inner photo 800x450 0002 4

Užklausa